«

»

Kwi 02

Chińska superprodukcja

Ten film jest wyjątkowo śmieszny, ale powinien być przede wszystkim przestrogą dla tych, którzy mają skłonności do nabywania najtańszych rozwiązań. Niezniszczalne zamki, pancerna blacha i dziecko siłacz 🙂 🙂
Zachęcam do komentarzy.


12 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Małgorzata Kumpicka

  Film jak dla mnie nie jest śmieszny. Uważam że wszyscy powinni dokładnie zastanowić się zanim kupią nowe drzwi. Jest to produkt który głównie chroni nasz dobytek i nas przed włamaniem. Drzwi wejściowe muszą być solidne przede wszystkim atestowane. Warto również pamiętać że powinno się ubezpieczyć dom przed włamaniem.

  Przy budowie domu czy remoncie są inne możliwości zaoszczędzenia paru groszy a stolarka okienna i drzwi zewnętrzne z pewnością do nich nie należą.

 2. admin

  Też jestem tego zdania, poza tym jeśli ktoś posiada sumienie i zdrowy rozsądek, nie powinien oferować czegoś takiego ludziom, którzy zazwyczaj bezgranicznie wierzą sprzedawcy.

 3. lolo69

  o rany! to jest jak horror!!! zgadzam się jak najbardziej z opinią powyżej. Zastanawiam się ile osób ma teraz takie drzwi bo uległo pokusie „taniochy ” nie patrząc na jakość i ile osób z zmądrzeje?? ;))

 4. lolo69

  no to złodzieje mają łatwe trofea dzięki ” taniej chińszczyźnie ” .

 5. lolo69

  Wiecie co teraz sobie uświadomiłam ?? że ta blacha jest cieńsza niż w puszcze od konserwy!!! bo którą puszkę można z taką łatwością otworzyć i to takim zwykłym otwieraczem??? Smutne jak ludzie ulegają tanim rzeczom bez zastanowienia się na dalszymi konsekwencjami takiego zakupu :((. hmmm „Polak mądry po szkodzie”.

 6. admin

  Ciekaw jestem, jak zawiasy się opierają włamywaczom, w tych pancernych drzwiach.

 7. Małgorzata Kumpicka

  W sumie zawiasy są całkiem zbędne bo i po co jak można bez problemu przejść przez skrzydło.

 8. lolo69

  zawiasy??? pewnie wyginają się z zachwytu ;-))

 9. gosia2

  Zamki są niepotrzebne , otwierają się jak konserwa na pikniku

 10. Hehe

  Niestety spora część społeczeństwa i tak skusi się na niską cenę nie wiedząc że za rok czy dwa będzie trzeba to badziewie wymienić. Ale nie trzeba wcale jechać do Chin żeby spotkać się z partactwem, mało to na naszym rynku takich producentów.

 11. Rawa

  na pierwszy rzut oka drzwi wyglądają normalnie, czy można je jakoś odróżnić nie używając otwieracza do konserw? Takie same drzwi widziałam ostatnio w markecie budowlanym – czy mają obowiązek informować że to chińska robota ??????? Bo można się naciąć zupełnie nieświadomie :-((

 12. lolo69

  wg mnie można przetestować takie drzwi przed kupnem, wystarczy nacisnąć dłonią na blachę i przy tak cienkiej powłoce ugnie się bez problemu, ale proszę admin o rade jak przetestować takie drzwi przed zakupem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge