«

»

Lip 08

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy – Firma EMPOL laureatem po raz drugi

Na początku lipca posypały się nagrody i wyróżnienia dla naszej firmy. Kolejnym zaszczytem którego mieliśmy okazję doświadczyć jest otrzymanie drugi rok z rzędu Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego. Rozdanie tych nagród odbyło się 6 lipca we Wrocławskiej Filharmonii. Warto zaznaczyć że jest to najbardziej prestiżowa nagroda w regionalnym biznesie. Nagroda o tyle cenna, że przyznawana jest przedsiębiorcom zaangażowanym w rozwój swojego regionu, którzy na tle innych firm promują innowacyjne rozwiązania, oraz dbają o rozwój pracowników i ich sytuację ekonomiczną.

Aby zostać laureatem tego certyfikatu (DCG) należy mieć dobre wyniki finansowe , przestrzegać zasad zdrowej konkurencji, chronić środowisko naturalne, oraz działać na rzecz społeczności regionalnej. Jak widać Firma EMPOL Okna Wrocław po raz drugi spełniła wszystkie bardzo restrykcyjne wymagania Kapituły Województwa Dolnośląskiego. W jej skład wchodzą takie osobistości jak Marszałek Województwa dolnośląskiego, przedstawiciele zarządu organizacji przedsiębiorców, przedstawiciele zarządu uczelni wyższych oraz naukowcy i przedsiębiorcy.

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy wzmacnia wizerunek firmy, świadczy o jej rzetelności, uczciwości i profesjonalizmie. Liczymy również na to iż te wyróżnienia pomogą naszym przyszłym klientom w wyborze odpowiedniej firmy oraz promowaniu naszego regionu.

3 Komentarze

  1. Roja

    CZY TAKA DUŻA ILOŚĆ NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ NIE POWSZEDNIEJE ???? 🙂 CO NASTĘPNEGO W PLANACH ????????????

  2. Małgorzata

    Taka ilość nie powszednieje 🙂 Nastraja pozytywnie i zagrzewa do dalszej jeszcze bardziej wytężonej pracy.

  3. A.Z.

    no tak słyszałem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia 🙂 . Gratuluję certyfikatu wiarygodności i dobrej kondycji pomimo kłopotów europejskiej gospodarki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge