Dwie nagrody w prestiżowym programie ” Vip najlepsze okna i drzwi” dla fabryki okien EMPOL

Branżowy portal informacyjny infookno.pl, zakończył trzecią edycję ogólnopolskiego programu „Vip – najlepsze okna i drzwi”, spośród kilkudziesięciu firm z całej polski, zostali wyłonieni najlepsi producenci. Z dumą informujemy że wśród laureatów znalazła się firma Empol, zdobywając nagrody w 2 kategoriach. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że jesteśmy jedyną fabryką okien PVC na Dolnym Śląsku, która została nagrodzona w tym prestiżowym programie.
W kategorii „CIEPŁE OKNO PVC VIP ENERGIA PLUS” oceniane były przede wszystkim parametry ciepłochronne okien, a nagrodę zdobyło okno plastikowe w systemie KOMFORT.
W drugiej kategorii ” CICHE OKNO PVC VIP SILENCIO”, ocenie poddano okna pod względem ich zdolności do tłumienia hałasu, tu nagrodzone zostało okno PVC w systemie PRESTIŻ.
Patronat merytoryczny nad Programem, objęła Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska – ekspert w zakresie energooszczędności. Ponieważ weryfikacji i oceny dokonywali specjaliści najlepiej znający owe zagadnienia, toteż z nieskrywaną dumą prezentujemy zdobyte trofea i dziękujemy wszystkim pracownikom za zaangażowanie w rozwój firmy. Ciągłe rozwijanie technologii i produkty oparte na najlepszych na rynku komponentach, pozwoliły nam zdobyć i utrzymać pozycję godnego zaufania producenta okien.

7 Komentarzy

3 pings

Skip to comment form

 1. To bardzo ważne nagrody, a do tego bardzo ładne statuetki – będą do kolekcji – ale na dyplomy to już chyba zaczyna brakować miejsca w sekretariacie i obydwóch salach konferencyjnych 🙂

 2. wielkie gratulacje, współpracuję z Wami już jakiś czas i takie nagrody za ,,ciepłe okno PCV” i ,, ciche okno PCV” na pewno zwiększy ilość zainteresowanych klientów. Teraz takie rzeczy się bardzo liczą, każdy dopytuje się o okna energooszczędne, aby nie wydawać dużo na ogrzewanie. Oby tak dalej! Pozdrawiam

 3. aż 2 nagrody za jednym zamachem? SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A chyba łatwo nie było, słyszałam, że trudno tam się przebić do finału, bo duże fabryki okien startują do konkursu i dokładnie sprawdzają tam wszystkie wyniki badań.

 4. Zgadza się, niezależna komisja sprawdza najdrobniejsze szczegóły, tam nie ma miejsca na dla firm które nie dbają o klienta, fałszując wyniki badań. Empol ma dobre opinie, również dla tego, że otwarcie mówi o swoich wynikach. A są one dobre bo i komponenty z których powstają okna są najwyższej klasy.
  Oczywiście na tym nie spoczniemy 🙂

 5. No to empol jest w gronie firm, które mogą się pochwalić swoimi wynikami badań, a większość będzie dalej siedzieć cicho i mówić klientowi że to ich okna są najcieplejsze i najlepsze ….

 6. Gratulacje dla Właścicieli i całego zespołu Firmy Empol

  • Mariola on 22 kwietnia 2011 at 07:35
  • Odpowiedz

  Pracując w Firme Empol i prowadząc Punkt fabryczny przy ul. Gorlickiej 1 (Psie Pole) chciałam podziękować wszystkim Klientom za życzenia świąteczne z Okazji świat Wielkanocnych jakie otrzymałam osobiście , telefonicznie, i meilowo.
  Ja również ze swojej strony chciałam podziękować za fantastyczna współpracę i życzyć Państwu tradycyjnie
  Radosnych, Rodzinnych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych
  i oczywiście również tradycyjnie zawsze zapraszam do odwiedzenia punktu

  Mariola

 1. […] w prestiżowym programie Vip najlepsze okna i drzwi. Pełna lista laureatów: infookno.pl Firma Empol opinie miała zawsze dobrą, co potwierdzają zdobyte nagrody i certyfikaty. Brak […]

 2. […] naszą Panią Prezes, Ewą Siubą. O nagrodach pisaliśmy już w jednym z poprzednich artykułów: Vip-Najlep…, a teraz zapraszamy do obejrzenia sprawozdania z gali, III edycji programu […]

 3. […] Niedawno firma Empol otrzymała 2 nagrody w prestiżowym konkursie o którym można przeczytać tu: Najlepsze okna i drzwi. Teraz pojawił się film z gali rozdania nagród: najlepsze okna i drzwi, jest tam między innymi […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

CommentLuv badge