Dwie nagrody w prestiżowym programie ” Vip najlepsze okna i drzwi” dla fabryki okien EMPOL

8 lipca 2010 10 przez admin

Branżowy portal informacyjny infookno.pl, zakończył trzecią edycję ogólnopolskiego programu „Vip – najlepsze okna i drzwi”, spośród kilkudziesięciu firm z całej polski, zostali wyłonieni najlepsi producenci. Z dumą informujemy że wśród laureatów znalazła się firma Empol, zdobywając nagrody w 2 kategoriach. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że jesteśmy jedyną fabryką okien PVC na Dolnym Śląsku, która została nagrodzona w tym prestiżowym programie.
W kategorii „CIEPŁE OKNO PVC VIP ENERGIA PLUS” oceniane były przede wszystkim parametry ciepłochronne okien, a nagrodę zdobyło okno plastikowe w systemie KOMFORT.
W drugiej kategorii ” CICHE OKNO PVC VIP SILENCIO”, ocenie poddano okna pod względem ich zdolności do tłumienia hałasu, tu nagrodzone zostało okno PVC w systemie PRESTIŻ.
Patronat merytoryczny nad Programem, objęła Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska – ekspert w zakresie energooszczędności. Ponieważ weryfikacji i oceny dokonywali specjaliści najlepiej znający owe zagadnienia, toteż z nieskrywaną dumą prezentujemy zdobyte trofea i dziękujemy wszystkim pracownikom za zaangażowanie w rozwój firmy. Ciągłe rozwijanie technologii i produkty oparte na najlepszych na rynku komponentach, pozwoliły nam zdobyć i utrzymać pozycję godnego zaufania producenta okien.