Okna Wrocław Opinie

Okna Wrocław – opinie

Opinia o firmie, między innymi związana jest z tym, jak został obsłużony klient i jak została mu wyjaśniona oferta. Jeśli rozmowa odbywa się miłej atmosferze, handlowiec odpowiada rzeczowo i w prosty sposób na wszystkie pytania klienta, to zakładając że produkt odpowiada oczekiwaniom klienta, mamy sukces gwarantowany i to po obu stronach. Empol obecny jest na rynku dolnośląskim od początku istnienia firmy, we Wrocławiu też powstały pierwsze salony i jest ich tu najwięcej na obecną chwilę. Wrocławianie to wymagający klienci, a ich wysoki poziom świadomości i bardzo konkretne oczekiwania sprawiły, że chcąc sprostać rosnącym standardom, Empol Okna Wrocław opinię wypracował sobie jako firma nowoczesna i solidna.

Zasługą takiego stanu rzeczy, jest niewątpliwie wysoka świadomość zespołu, system motywacyjny i oczywiście szkolenia.

I w ten właśnie okrężny sposób, chcemy poinformować Państwa, że nasze salony okienne, będą nieczynne w najbliższą sobotę czyli 14.04.2012, ponieważ właśnie odbędzie się kolejne szkolenie. To jedyna droga do utrzymania dobrej opinii, więc liczymy na Państwa zrozumienie 🙂

 

4 Komentarze

Skip to comment form

 1. No to ja po łikendzie przyjdę, jak już mądrzejsi będziecie 🙂
  A może jakaś promocja okienna Wam do głowy przyjdzie ?

 2. Na szkoleniach mamy też okazję się zobaczyć. Na co dzień raczej się słyszymy (w słuchawkach telefonów) niż widzimy.
  Pragnę serdecznie pozdrowić wszystkie koleżanki oraz kolegów po fachu i podziękować za wszelką pomoc którą świadczycie mi w momentach kiedy alzheimer mi się włącza i przestaję odróżniać okna od rolet 😉
  Pozdrawiam Cały Dział Przygotowania Produkcji wykazujący się anielską cierpliwością.
  Dziękuję za wyrozumiałość i wsparcie przełożonym.

  I pozdrawiam całą pozostałą kadrę firmy Empol.

 3. Była Klientką firmy Empol,faktycznie stawiają duży nacisk na obsługe klienta i fachowa wiedzę bo nie mam żadnych zastrzeżeń, dodam , że jestem laikiem w tych sprawach a okna faktycznie sprawują sie dobrze .

 4. Wiem dokładnie jak opinia wpływa na pozyskiwanie nowych klientów, najlepszy przecież jest klient z polecenia a na to trzeba sobie zasłużyć. W naszej branży, a jest nią branża ślubna, dobre imię o zespole to podstawa, należy też pamiętać że to złe wieści rozchodzą się szybciej i mają większą siłę dotarcia do potencjalnych zainteresowanych.
  Kilka lat temu graliśmy Gałowie koło Wrocławia, gdzie wysiadło nam częściowo nagłośnienie. Poradziliśmy sobie i udało się doprowadzić imprezę do końca, jednak ta mała wpadka zepsuła nasz wizerunek i niestety w tym rejonie jesteśmy „spaleni”.
  Więcej na szczęście mamy tych dobrych opinii, więc póki co świetnie sobie radzimy 🙂
  Chętnych do współpracy zapraszamy na stronę zespołu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

CommentLuv badge