Standard bezpieczeństwa naszych okien jest jeszcze wyższy!

Wdrożyliśmy nowy standard okien

Dotyczy on ilości i właściwego rozmieszczenia zaczepów anty-wyważeniowych w naszych oknach. Najbardziej narażone na próby wyważenia punkty na obwodzie skrzydeł okiennych, zyskały specjalne zaczepy, które skutecznie opierają się próbom wyłamania. Od teraz, do standardowego wyposażenia naszych okien, możemy dopisać kilka punktów:

  • Trzy zaczepy antywłamaniowe w każdym skrzydle uchylno-rozwiernym
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe w każdym skrzydle rozwiernym
  • Blokadę obrotu klamki wraz z wspornikiem ślizgowym DFE w każdym skrzydle uchylno-rozwiernym, co zapewnia płynne przechodzenie skrzydła z położenia otwartego do zamkniętego zapobiegając tarciu skrzydła o ościeżnicę, szczególnie w przypadku okien o dużych wymiarach.

Mamy tym samym nadzieję, że nasza innowacja ułatwi Państwu podjęcie decyzji, kiedy oprócz znanych już zalet naszych produktów, znajdziecie Państwo również istotne cechy chroniące Waszą rodzinę i dom. Każdy krok który podejmujemy w kierunku rozwoju, jest podyktowany dobrem naszych klientów.

Poniżej grafika przedstawiająca schemat rozmieszczenia zaczepów na przykładowym oknie jednoskrzydłowym.

OKNO ROZWIERNE

rozmieszczenie zaczepów w oknie rozwiernym


 

OKNO UCHYLNO-ROZWIERNE

nowy standard okien

schemat okna Empol – nowy standard

3 Komentarze

  1. Gratuluję. Jestem wielkim fanem firmy. Gdybyśmy mieli więcej tak prężnie działających przedsiębiorstw w Polska byłaby zupełnie innym krajem

  2. Ale alarmu i tak nic nie zastąpi, chociaż jak okno jest do pokonania takie, to na pewno czas jaki złodziej spędzi przy nim będzie dłuższy.
    Okna Schuco z Polski, robią furorę za granicami kraju?
    Jakoś mnie to nie dziwi, cena bogatego Niemca też kusi.

  3. Bardzo cenne informacje dla osób, które nie orientują się w temacie. Dowiedziałem się czegoś nowego, dziękuję za rady.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

CommentLuv badge