Nowoczesna powłoka ACRYCOLOR dla okien PCV / PCW

Nowoczesna powłoka ACRYCOLOR dla okien PCV / PCW

23 stycznia 2023 3 przez admin

Producenci okien plastikowych Prześcigają się w pomysłach które będą w stanie odróżnić ich od konkurencji. 

 

Konkurencja na rynku

Wydawałoby się że na tym polu jest już niewiele do zrobienia, ponieważ w zasadzie wszystkie systemy profili okiennych posiadają niesamowite parametry energooszczędne, niesamowitą statykę pozwalającą robić duże konstrukcje oraz możliwości stworzenia nietypowych kształtów.

Nowość zaskakuje

Okazuje się jednak, że można zawalczyć na tym polu jeszcze samymi wizualnymi atrybutami.  jednym z pomysłów jest zastosowanie specjalnej powłoki acrycolor na oknach PCW,  która różni się od tradycyjnej okleiny okiennej tym, że jest powłoką trwale złączoną z rdzeniem profila a tym samym daje ogromną trwałość całej konstrukcji.  Powłoka acrycolor nie ulega odpryskom i jest bardzo odporna na uszkodzenie mechaniczne, a do tego daje możliwość zastosowania bardzo ciekawych kolorów i faktur powierzchni. Profile wyprodukowane z tą technologią powodują że okna zachowają swój kolor i wygląd na bardzo długo, powłoka jest wysoce odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie ultrafioletowe. 

ACRYCOLOR

Nazwa acrycolor bierze się, że jest tutaj wykorzystane szkło akrylowe które jest trwale połączone z profilem.  profile takie są łatwe utrzymanie czystości i można do nich stosować przeróżne środki chemiczne w przypadku bardzo uciążliwych zabrudzeń.

 Podsumowując:

  • Ogromny wybór wzorów i sposobów wykończenia powierzchni
  •  trwałość i Elegancja na lata
  •  odporność na warunki atmosferyczne
  •  oryginalne i nietuzinkowy Design

 Jeśli jesteście zainteresowani profilami GEALAN  wykonanymi w tej technologii, warto odwiedzić stronę producenta okien z Wrocławia firmę Empol.

Technologia ta jest opatentowana przez producenta profili więc okna  będą się zdecydowanie wyróżniać na tle innych rozwiązań.