Najnowsze okucia okienne – Winkhaus ACTIVPILOT

W maju tego roku, wdrożyliśmy do produkcji najnowsze dziecko firmy Winkhaus – okucie okienne Activ Pilot.

Teraz chcemy przybliżyć Państwu tą nowość i podzielić się spostrzeżeniami.

Jakie zmiany względem poprzednika czyli okucia Auto Pilot:

Rolki ryglujące zostały zastąpione grzybkorolkami, z zachowaniem możliwości ręcznej regulacji docisku, co pozwala w prosty sposób zwiększyć poziom bezpieczeństwa, bez znacznego podnoszenia kosztów.

Zunifikowanie wielu elementów, wpłynęło na łatwość montażu a co za tym idzie – w przyszłości łatwiejszej wymiany czy serwisu.

Zmienił się znacznie design nowego okucia, co dla wielu jest równie ważne jak bezpieczeństwo. Dzięki kilku zmianom kształtu zaczepów oraz zawiasów, łatwiej jest utrzymać stolarkę w czystości.

Dźwignia ryglująca ruchomy słupek ( przymyk ),  w sprytny sposób komponuje się z okuciami zwiększając ergonomię i wspomniany wcześniej design. W standardzie montowany jest mechanizm regulacji uchylania.

W obecnej chwili, blisko 100%  eksportowanych przez nas okien, jest wyposażone w nowe okucie ActivPilot.

Czy więc warto się zdecydować ?

Jeśli chcemy bez dodatkowych kosztów, znacznie zwiększyć odporność okien na włamanie, cenimy design, lubimy nowości a jednocześnie zależy nam na wszystkich pozytywnych cechach poprzednika ( Autopilot )? – to odpowiedź brzmi TAK.

Wojtek

2 Komentarze

1 ping

  1. Czy dysponujecie jakimiś certyfikatami na to okucie? Chodzi mi przede wszystkim o okucia antywłamaniowe? Czym one się różnią od „poprzednika”?

  2. Chyba jesteście jedną z pierwszych fabryką okien która stosuje te okucia, gratulacje.

  1. […] bardziej odporne na włamanie niż inne rozwiązania na rynku. Pisaliśmy już o tym rozwiązaniu w tym artykule.       Kolejna zmiana to klamki firmy Hoppe, które oczywiście poza […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

CommentLuv badge