Ciepły montaż, coraz więcej chętnych :)

Cieszy nas fakt, że Ciepły Montaż oraz Ciepły Parapet zdobywa coraz więcej zwolenników. Jest to dobrym przykładem na to, że świadomość rodaków rośnie i Polacy nie chcą być na szarym końcu Europy. Nawet deweloperzy którym dostarczamy okna, zdecydowali się na zastosowanie Ciepłego Montażu przy budowie nowych osiedli. Niedługo z łezką w oku będziemy wspominać komunistyczną budowlankę rodem z polskich komedii 🙂

5 Komentarzy

Skip to comment form

  • gość on 26 października 2009 at 18:52
  • Odpowiedz

  czy jest możliwość dołożenia ciepłego montażu na taśmy – 5 miesięcy po zwykłym? Montowaliście mi wiosną okna energooszczędne, nie zdecydowaliśmy się wtedy na taśmy – to chyba nie była mądra oszczędność.

  1. Ciepły Montaż powinien składać się oprócz warstwy izolacyjnej, z dwóch dodatkowych warstw. Gdy okno jest już zamontowane, mogę zaproponować jedynie zastosowanie folii zewnętrznej, paroprzepuszczalnej. Zwykle nie ma żadnego problemu z jej doklejeniem. Okna muszą być czyste i suche przed przystąpieniem do prac, i to chyba najważniejsze warunki.
   Proszę zgłosić się do naszego biura, w którym okna były kupowane i taką usługę domówić.
   Pozdrawiam

 1. My się zdecydowaliśmy już na tą formę montażu, jak się tak dobrze zastanowić, to jest to jedyna słuszna forma a przy tak dużej inwestycji jak dom, to są śmieszne koszta. Ciepły montaż jest na zachodzie standardem, tylko w Polsce jak zwykle wszystko zacofane, nie wspominając o budowlańcach, którzy wszystko wiedzą najlepiej.

 2. Racja, wydatek niewielki a różnica ogromna. Najlepiej pokazują to zdjęcia termowizyjne. Na takiej fotografii od razu widać słabe punkty budynku. W okolicach okien pojawia się wtedy więcej kolorów w ciepłych odcieniach, są to miejsca w których aparat czy specjalna kamera, wykazały większe straty ciepła. Nie się więc co zastanawiać, niewielki wydatek, w porównaniu z korzyściami.
  Fotograf Legnica

 3. Nadmienię przy okazji tematu montażu, że niedługo będziemy montować okna w domu który ma być docelowo domem pasywnym, co mają potwierdzić badania termowizyjne i ciśnieniowe. Oczywiście przebieg prac udokumentujemy i opublikujemy na łamach bloga i strony głównej.
  Nie muszę przypominać że będzie to ciepły montaż z wykorzystaniem materiałów Tremco-Illbruck.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

CommentLuv badge