Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy – Firma EMPOL laureatem po raz drugi

8 lipca 2010 3 przez Małgorzata Kumpicka

Na początku lipca posypały się nagrody i wyróżnienia dla naszej firmy. Kolejnym zaszczytem którego mieliśmy okazję doświadczyć jest otrzymanie drugi rok z rzędu Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego. Rozdanie tych nagród odbyło się 6 lipca we Wrocławskiej Filharmonii. Warto zaznaczyć że jest to najbardziej prestiżowa nagroda w regionalnym biznesie. Nagroda o tyle cenna, że przyznawana jest przedsiębiorcom zaangażowanym w rozwój swojego regionu, którzy na tle innych firm promują innowacyjne rozwiązania, oraz dbają o rozwój pracowników i ich sytuację ekonomiczną.

Aby zostać laureatem tego certyfikatu (DCG) należy mieć dobre wyniki finansowe , przestrzegać zasad zdrowej konkurencji, chronić środowisko naturalne, oraz działać na rzecz społeczności regionalnej. Jak widać https://www.empol.pl po raz drugi spełniła wszystkie bardzo restrykcyjne wymagania Kapituły Województwa Dolnośląskiego. W jej skład wchodzą takie osobistości jak Marszałek Województwa dolnośląskiego, przedstawiciele zarządu organizacji przedsiębiorców, przedstawiciele zarządu uczelni wyższych oraz naukowcy i przedsiębiorcy.

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy wzmacnia wizerunek firmy, świadczy o jej rzetelności, uczciwości i profesjonalizmie. Liczymy również na to iż te wyróżnienia pomogą naszym przyszłym klientom w wyborze odpowiedniej firmy oraz promowaniu naszego regionu.