Tajemniczy klient – mile zaskoczony

21 grudnia 2010 3 przez admin

Dokładnie tak jak w tytule, tajemniczy klient nie zaskoczył naszych handlowców. To raczej nasze wspaniałe dziewczyny zaskoczyły tajemniczego gościa i to bardzo pozytywnie.
Jako jedna z wielu firm, zgłosiliśmy swoją kandydaturę do programu VIP NAJLEPSZE OKNA I DRZWI, stając się laureatami w 2 kategoriach ( o czym już pisaliśmy ). Podbudowani tym sukcesem, postanowiliśmy wziąć udział w kolejnym projekcie VIP- NAJLEPSZE SLALONY STOLARKI.
Wspomniany wcześniej tajemniczy klient, odwiedził zgłoszone przez firmy salony stolarki i poddał je wnikliwej ocenie, przyznając punkty za jakość i profesjonalizm obsługi, wystój, dostępność i widoczność biura z zewnątrz oraz wiele innych nie znanych nam kryteriów.

Jedno wiemy na pewno, na 11 zgłoszonych salonów, wszystkie 11 dostało nagrodę VIP z czego 3 nagrodę SUPER VIP. Warto nadmienić, że salony  firmy Empol – okna Wrocław, zostały najliczniej nagrodzone, dystansując tym samym pozostałe firmy.

Gratulujemy jeszcze raz naszym handlowcom, a klientów zachęcamy od odwiedzenia naszych salonów, aby sami mogli się przekonać o jakości obsługi.

Salony sprzedaży okien Empol

Pochwalimy się tylko jedną statuetką, resztę można zobaczyć w naszych biurach 🙂

Najlepsze salony okienne