Tajemniczy klient – mile zaskoczony

Dokładnie tak jak w tytule, tajemniczy klient nie zaskoczył naszych handlowców. To raczej nasze wspaniałe dziewczyny zaskoczyły tajemniczego gościa i to bardzo pozytywnie.
Jako jedna z wielu firm, zgłosiliśmy swoją kandydaturę do programu VIP NAJLEPSZE OKNA I DRZWI, stając się laureatami w 2 kategoriach ( o czym już pisaliśmy ). Podbudowani tym sukcesem, postanowiliśmy wziąć udział w kolejnym projekcie VIP- NAJLEPSZE SLALONY STOLARKI.
Wspomniany wcześniej tajemniczy klient, odwiedził zgłoszone przez firmy salony stolarki i poddał je wnikliwej ocenie, przyznając punkty za jakość i profesjonalizm obsługi, wystój, dostępność i widoczność biura z zewnątrz oraz wiele innych nie znanych nam kryteriów.

Jedno wiemy na pewno, na 11 zgłoszonych salonów, wszystkie 11 dostało nagrodę VIP z czego 3 nagrodę SUPER VIP. Warto nadmienić, że salony  firmy Empol – okna Wrocław, zostały najliczniej nagrodzone, dystansując tym samym pozostałe firmy.

Gratulujemy jeszcze raz naszym handlowcom, a klientów zachęcamy od odwiedzenia naszych salonów, aby sami mogli się przekonać o jakości obsługi.

Salony sprzedaży okien Empol

Pochwalimy się tylko jedną statuetką, resztę można zobaczyć w naszych biurach 🙂

Najlepsze salony okienne

3 Komentarze

    • Andrzej on 14 stycznia 2011 at 10:57
    • Odpowiedz

    Witam, faktycznie w tej firmie są dobrze wyszkoleni ludzie. Dzwoniłem ostatnio w sprawie okien i pani nie tylko była zorientowana w temacie ale również potrafiła podpowiedzieć kilka fajnych rozwiązań i raczej z tego powody wybiorę właśnie empol, zwłaszcza że ceny są normalne. Mam nadzieję że okna i terminowość będą takie same jak obsługa.
    Pozdrawiam panią z Psiego Pola

  1. Będzie nowa edycja okien VIP ?

  2. Przy wycenie wstępnej Gdy byłem w Salonie Okiennym Empolui aż poczułem się jak ten Wyjątkowy Tajemniczy Klient bo sam bym wręczył Taką nagrodę za Obsługę i jak się teraz Okazało , bo jestem miesiąc po montażu okien Za Produkt , czas Montażu i Jakość , Głównie jakość , Wręczył bym VIpa Całej Tej Fabryce Okien Dziękuje Wam Bardzo i Polecam Wszystkim Szukającym DOBREGO OKNA w Takiej Samej Cenie . Pozdrawiam Też Panią z Biura w Świdnicy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

CommentLuv badge