Nagradzamy wytrwałych czyli 10lecie pracy Wojciecha Kumpickiego.

Każdy lubi dostawać prezenty, zwłaszcza jeżeli dostajemy coś o czym marzymy od dawna. W związku z 16 letnią działalnością firmy EMPOL, okazało się że są wśród nas, pracowników firmy, osoby które obchodzą 10lecie pracy. W zeszłych latach była to Pani Ania z Działu Technicznego i Pan Kazimierz z Produkcji. W tym roku swój jubileusz obchodził Wojtek Kumpicki. Jego wszechstronne zainteresowania oraz ciągła potrzeba utrzymywania adrenaliny na wysokim poziomie pozwoliła w miarę szybko wybrać odpowiedni dla niego prezent. Skok tandemowy z całkiem sprawnego samolotu, z wysokości 4km, ze spadochronem był idealnym rozwiązaniem. Prezent został wręczony na imprezie firmowej w Adrenalina Park  i okazał się  strzałem w 10. Wojtek na swój skok pojechał kilka dni później. Emocje jakie mu towarzyszyły są nie do opisania.

Zdjęcia z tego skoku możecie zobaczyć poniżej.

 

6 Komentarzy

Skip to comment form

 1. gratuluje odwagi wojtek… następny skok z niesprawnego samolotu;o)

 2. Super przeżycie! Miły gest ze strony firmy. Gratulacje.

 3. ale latasz – ) gratulację senior Wojtek

 4. Wojtek, fantastyczne zdjęcia. To że wyskoczyłeś z tego samolotu – rozumiem , nie było innego wyjścia – to była podróż w tylko jedną stronę, ale że chcesz to powtórzyć ????????
  To już wymaga ogromnej odwagi 🙂

  • Wojciech Kumpicki on 27 lipca 2011 at 07:54
  • Odpowiedz

  Jest takie powiedzenie, że „tylko spadochroniarze wiedzą, dlaczego ptaki śpiewają”
  Ja już wiem, i powiem wam że to prawda.

 5. Widzę,że Wojtek tak się rwał do skoku,że Pan musiał go za galotki przytrzymywać aby mu nie uciekł (dowód na zdjęciu nr 1). Gratuluję odwagi. Gorąco mi się zrobiło od samego patrzenia na zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

CommentLuv badge