Nowy profil, nowe możliwości, nowy kolor, nowe…….

Okna energooszczędne

Nowe rozwiązania w firmie Empol – Okna Wrocław

Właściwie jednocześnie wprowadziliśmy dwie nowości do naszej oferty, jest to profil Prestiż Cava i kolor Winchester,
Wprowadzenie nowego profilu, to kolejny krok w stronę energooszczędności i ekologii, a tym samym ukłon w stronę błękitnej planety. Bardzo ważną kwestię jaka została poruszona w wywiadzie, jakiego udzielił Pan Andrzej Polijaniuk, Dyrektor ds. marketingu i produktu w Schüco International Polska, dla portalu branżowego Oknonet.pl, jest sposób w jaki tą energooszczędność zyskujemy. Kupując okna z profili wypełnionych pianką PU, nie mamy świadomości że po latach nie będzie możliwy recykling naszych okien.

Wybór systemu okiennego

W momencie kiedy mamy dostępne na rynku profile o takich samych parametrach ciepłochronnych, które bez trudu będą mogły być w przyszłości zutylizowane lub ponownie przetworzone, to wybór systemu nasuwa się sam. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że będzie to również rozwiązanie tańsze. Link do wywiadu

Więc mamy trzy pieczenie przy jednym ogniu, cenę, energooszczędność i ekologię.

Nowy profil Schüco

Poniżej zdjęcie nowego nabytku, do zakupu którego zachęcamy przede wszystkim osoby budujące domy energooszczędne. Nadmienię że ważnym atutem tego profilu jest możliwość zastosowania szyby o grubości nawet do 60 mm

Okno plastkikowe, przekrój okna z profilu Prestiż Cava

Prestiż Cawa

 

Nowy kolor – Winchester

Gust nie podlega dyskusji, są jednak na świecie takie rzeczy, które podobają się znacznej większości ludzi. Mamy nadzieję że tak właśnie się stanie z nowym kolorem okleiny okiennej, jaki wprowadziliśmy do naszej oferty.

Zdjęcie okleiny drewnopodobnej w kolorze Winchester

Winchester

 

Podsumowując profil Prestiż Cava posiada:
-wysokie parametry termoizlolacyjne na poziomie U=1,1
-szeroka konstrukcja skrzydła
– oryginalny kształt skrzydła
-możliwość  użycia pakietu szyb do grubości nawet do 60 mm

 

 

4 Komentarze

Skip to comment form

  1. Ciekawy kolor….prawie jak drewno.

  2. Tak jak myśleliśmy, nowy kolor znajduje coraz więcej zwolenników, to normalna i prawidłowa reakcja rynku, na którym pojawia się nowy kolor okna.

  3. Ciekawy kolor okien, ale czy rolety też są dostępne w tym kolorze? No i pytanie o bramę garażową, czy występuje w winchesterze?

  4. Kolor się już przyjął i wcale się nie dziwię 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

CommentLuv badge