Ułatwiamy życie :)

2 marca 2012 8 przez admin

Dla tych którym nie przyszło nigdy czyścić okien plastikowych, zmiana ta może okazać się błaha na pierwszy rzut oka. Ci którzy sobie tylko znanymi metodami oczyszczali tajemniczy rowek w dolnej części ramy, zapewne docenią zmianę. Rowek zwany wrębem okuciowym zawsze był, jest i pewnie jeszcze długo będzie częścią okien PCW, tak samo niezmiennie trudno będzie usuwać z niego zanieczyszczenia. Jego specyficzny kształt nie był pewnie złośliwym wymysłem technologa, który z jakichś powodów chciał zemścić się na ludzkości :), choć można by tak właśnie pomyśleć.
Skoro nie można go usunąć w celu łatwiejszego utrzymania czystości, to może go po prostu zaślepić ?
Dawno temu powstało rozwiązanie które problem rozwiązuje, właśnie poprzez maskowanie wrębu okuciowego i od dawna jest dostępne w naszej ofercie.
Podczas zakupu okien, trzeba podjąć wiele poważnych decyzji i rzadko kto zaprząta sobie głowę maskownicą wrębu okuciowego. Dopiero podczas użytkowania okazuje się jak przydatny jest to wynalazek. Wyprzedzając potrzeby klienta, postanowiliśmy standardowo wyposażać nasze okna w maskownicę wrębu okuciowego, dzięki temu dajemy to, co klient potrzebuje tylko jeszcze o tym nie wie. Promocja jest już na naszej oficjalnej stronie: Promocje i innowacje – okna Wrocław

Profil bez maskownicy wrębowej

Profil bez maskownicy, widać jak kształt wrębu utrudnia jego oczyszczanie.

Profil z maskownicą wrębową

Tu widać jak maskownica zaślepia wrąb i jednocześnie zwiększa estetykę.

 

Ujęcie maskownicy z góry

Jeszcze jedno ujęcie z góry.