Prestiżowe stoisko na prestiżowych targach

18 marca 2014 0 przez admin

Wrocławskie Targi Budowlane Tarbud

to doskonała okazja aby poznać firmę „osobiście”, dotknąć najnowszych osiągnięć i porozmawiać ze specjalistami. Tarbud to największa tego typu impreza w regionie i jedna z największych w Polsce, odbywająca się cyklicznie od wielu lat.

Trzy dni szaleństwa, kilometry spacerku i pełne reklamówki makulatury, którą trzeba na spokojnie przejrzeć w domowym zaciszu. To wszystko tworzy niepowtarzalną atmosferę targów, zgiełk i wszechobecne reklamy, szum w głowie ustępujący dopiero późnym wieczorem i masa informacji do przetworzenia.

W tym całym zgiełku będziemy również my, przygotowywaliśmy się to tego długo i skrupulatnie dobraliśmy to, co chcemy pokazać odwiedzającym. Aby łatwo nas znaleźć, wystarczy rzut okna na poniższą mapkę:

Plan targów Budowlanych Tarbud 2014

Plan targów Budowlanych Tarbud 2014

 

Co Fabryka Okien pokaże ciekawego?

Będzie trochę rozwiązań dla budownictwa jednorodzinnego, pasywnego i energooszczędnego, znajdziemy też duże drzwi przesuwane typu HS, zbudowane w całości w systemie firmy Schüco ( okucia i profile PCV ), w standardzie antywłamaniowym. Można będzie się pobawić drzwiami otwieranymi elektrycznie, gdzie klucz został zastąpiony Chipem.
Tyle zdradzania niespodzianek targowych, do odkrycia kolejnych zapraszamy już na targi 🙂
Zobaczcie jeszcze na koniec wizualizację naszego stoiska

Stoisko targowe Empol

Wizualizacja stoiska

 

Jeszcze w wersji ruchomej: