Wrocławska fabryka okien rozpoczyna produkcję na profilach Gealan

Wrocławska fabryka okien rozpoczyna produkcję na profilach Gealan

23 maja 2022 8 przez admin

Większość producentów okien plastikowych posiada w swojej ofercie wiele różnych profili. Taki zabieg ma na celu dywersyfikację oferty, to łatwiej będzie dopasować do klienta.

Wrocławska fabryka okien do tej pory opierała swoją produkcję o markę Shuco, która to jest niekwestionowanym liderem w kwestii nowoczesnych rozwiązań oraz niezawodności swoich produktów. Niestety jak łatwo się domyśleć nie jest też najtańszą. W tej właśnie przyczyny postanowiono rozszerzyć swoją ofertę o okna gealan.

Jest to o tyle istotne, że okna tego producenta nie odbiegają jakościowo zbyt mocno od lidera rynku A jednak są bardziej osiągalne cenowo Największej grupy odbiorców indywidualnych jak i hurtowych. Okna gealan są również rozpoznawalne na rynkach Zachodnich które obecnie są głównymi odbiorcami okien plastikowych z Polski a w szczególności z Wrocławia.

Producent w swojej ofercie przewidział okna wielokomorowe drzwi oraz okna przesuwane typu HS. Wprowadzenie nowej marki posłużyło również dostępną kolorystykę okien o czym możecie przeczytać na stronie producenta okien z Wrocławia. Nowoczesny sposób tworzenia powierzchni która będzie trwała I nie zmieni swojej barwy po długoletnim użytkowaniu nawet w nasłonecznionych miejscach, jest na pewno dodatkowym atutem który może skusić wielu klientów do skorzystania z oferty.