Tak o nas pisze branża

20 września 2010 30 przez admin

Całkiem niedawno odwiedził nas wyjątkowy gość, Pan Grzegorz Cendrowski. Przy okazji planowanego wywiadu z Panią prezes, Dyrektor Generalny portalu infookno.pl miał okazję poznać naszą firmę i poczuć panującą tu pozytywną atmosferę pracy i to COŚ, co czuje się w niektórych tylko firmach. Zdobyte niedawno nagrody w programie Vip-najlepsze Okna i Drzwi oraz pozytywna ocena naszej fabryki przez Pana Grzegorza, niewątpliwie wpłynęły na treść newslettera jaki został rozesłany przez portal do subskrybentów, oraz  na to jaką Empol opinie będzie miał wśród konkurencji. Ponieważ nie podejmę się opisania treści z maila Pana Grzegorza Cendrowskiego, postanowiłem zacytować jego treść, i przy okazji podziękować autorowi za szczerą i otwartą ocenę firmy, która utwierdza nas w przekonaniu że wszystko co do tej pory zrobiliśmy, było warte tego wysiłku.

„Szanowni Państwo.

Jest wiele znakomitych firm, które w ostatnich kilkunastu latach stały się prawdziwymi perłami w regionach, w których działają. W dużej części, firmy o których mowa, producenci okien i drzwi, to także świetni eksporterzy. Nic nie dzieje się bez przyczyny, nic nie dzieje się przez przypadek, ale dzieje się tak ze względu na wizję firmy, konsekwencję, wysoką kulturę organizacyjną i dbałość o potrzeby Klienta.

Firma, którą mam przyjemność dzisiaj zaprezentować, to lider regionalny, ale ciągle z aspiracjami. Dążenie do doskonałości w tym co robią, to najkrótsza ocena firmy i osób tam pracujących. Niech mi wolno będzie podkreślić wyjątkową rolę w swojej fabryce, jaką odgrywa Pani Prezes Ewa Siuba, z którą udało mi się porozmawiać. Ta rozmowa pozwoliła mi zrozumieć, gdzie tkwi niekwestionowany sukces firmy.

Teraz już pora na wywiad, który bardzo polecam:

Wywiad z Panią Ewą Siubą

Z poważaniem,
Grzegorz Cendrowski
Dyrektor Generalny „