«

»

Lip 23

Jak lubisz insekty, to nie czytaj.

Lato ma swoje minusy.

Po ciężkim i upalnym dniu, kiedy wreszcie możesz zaprosić chłodne powietrze do do swojego domu, zapewniam Cię, że wraz z nim odwiedzą Cię również mali krwiopijcy. Będą cierpliwie czekać dopóki nie zgasisz światła, kiedy Twoje możliwości obrony osłabną, przypuszczą atak. Żeby tylko chciały ugryźć i odlecieć w nieznane, niestety muszą wcześniej upewnić się że zasnąłeś, pytając przenikliwym, piskliwy i ciągłym: Śpiiiiiiiiiiiiiiiiisz  ?
Wtedy po omacku machamy rękoma, z nadzieją unicestwienia bestii w locie, kończy się to zwykle trafieniem we własną twarz,  nocny stolik lub co gorsza w innego użytkownika łóżka. Wszystko to sprawia, że odechciewa się nam świeżego powietrza, lub co gorsza postanawiamy pozbyć się intruzów za pomocą broni chemicznej, jednocześnie samemu wdychając opary z tej tajnej broni.

Czy można inaczej ?

Stworzenia małe i duże które pragną zamieszkać z nami, a niektóre z nich nawet się nami żywić, zwykle dostają się przez otwarte okna. Najprościej więc będzie zastosować moskitiery okienne, aby dyplomatycznie i bez rozlewu krwi, odmówić gościny.
Nie na darmo przedstawiliśmy dzisiaj tą ciemną stronę lata, otóż postanowiliśmy obniżyć cenę na moskitiery do końca sierpnia.
Należy jednak poszukiwać takiej ulotki, z którą promocja obowiązuje:

 

Ulotka promocyjna na moskitiery.

Informacja o firmie Empol

Informacja o firmie Empol

 

3 Komentarze

 1. 123

  Komarom mówimy stanowcze NIEEEEEE! Moskitiera w oknie musi być !

 2. Gosc

  chyba zastosujemy wasze rozwiązania w naszej firmie,
  nie możemy dopuścić aby komary gryzły pracowników naszych klientów.
  http://xn--noclegi-wrocaw-rnc.com.pl/uncategorized/mamy-juz-700-miejsc-noclegowych/

 3. dok

  ciekawe czy uznają ulotkę wydrukowaną ze strony ?
  w końcu nikt nie powiedział gdzie jej należy poszukiwać, a moskitierka by się przydała 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge