«

»

Lut 28

Podróże kształcą

Podróż o której mowa w tytule, miała dwa zadania, szkolenie i integrację. W odpowiedzi na zaproszenie ze strony firmy Schüco, grupa pracowników z kilku działów naszej firmy, wybrała się na szkolenie połączone ze zwiedzaniem fabryki profili PVC. Często jest tak, że człowiek wiele lat ma do czynienia z jakimś produktem, czy to zajmując się jego zamawianiem, przetwarzaniem czy sprzedażą, nie mając jednocześnie pojęcia, jak TO powstaje. Poznanie cyklu technologicznego na pewno otwiera oczy na wiele niuansów, o których wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy. Gospodarze przedstawili nam również kilka nowości, które są dopiero na etapie planowania, mogliśmy się tego spodziewać po firmie Schüco, znanej z innowacyjności.
Wieczór przyniósł relaks i rywalizację na kręgielni, nic tak nie integruje jak zdrowa rywalizacja i luźne rozmowy 🙂

Dziękujemy za zaproszenie i poświęcony czas.

Zapraszamy do małej galerii z wyjazdu.

1 komentarz

  1. obserwator

    Teraz Empol wie już chyba wszystko o dobrych oknach. Fabryka wygląda imponująco. Edukacja i integracja to jest chyba klucz do sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge