Dając dobry przykład, namawiamy do pomagania innym

Woda jest niezbędna do funkcjonowania gospodarstwa domowego, niestety podobnie jak ze wszystkim, w nadmiarze i ona staje się niebezpieczna. Po raz kolejny, ten potężny żywioł dał o sobie znać, rujnując dobytek wielu ludzi, których często nie stać na remont.
W mediach już dawno ucichło na temat tegorocznej powodzi, jednak dramat powodzian będzie trwał jeszcze długo i wielu z nich nie powróci prędko do normalnego życia.
Dlatego obok stałej i szerokiej działalności charytatywnej, właściciele firmy Empol, postanowili wspomóc najbardziej potrzebujących, ofiarując okna plastikowe wraz z montażem. Nigdy nie pisaliśmy o naszych charytatywnych działaniach, bo i nie ma takiej potrzeby żeby to upubliczniać, zwłaszcza że złośliwi mogli by to uznać za przechwałki. Piszemy natomiast po to, aby dać przykład innym firmom, które mogły by znaleźć tych najbardziej dotkniętych skutkami powodzi w swojej okolicy i ofiarować własne produkty w ramach bezinteresownej pomocy.
Poniżej mała galeria z jednej z takich akcji charytatywnych, która miała miejsce w Jelczu – Laskowice koło Wrocławia

9 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Brawo Empol!!dobrze wiedzieć, że są jeszcze ludzie nie obojętni na tragedię ludzką.

 2. echhh serce ściska na taką tragedie, ale super pomysł i świetnie ze EMPOL pisze o takim wsparciu własnym produktem jakim są okna wysokiej jakości. Oby było jak najwięcej takich firm. Pozdrawiam i gratuluje .:)))))

 3. Inicjatywa jak najbardziej szlachetna 🙂 Potrzebujacych jest wielu, ale pomoc choćby jednej rodzinie daje ogromną satysfakcję. Okna to towar niezbędny, ale wciąż jeszcze dość drogi, a nie mając środków na podstawowe potrzeby po nieszczęsciu, jakim była tegoroczna powódź, trudno myśleć o takim wydatku. Dlatego pomoc właśnie w takiej postaci była jak najbardziej oczekiwaną. Nie jest ważne, co mamy, ale jak potrafimy dzielić się tym z innymi. Serdeczne pozdrawienia dla Właścicieli.

  • anonim on 24 listopada 2010 at 21:34
  • Odpowiedz

  Znam tę ekipę montażową, to bardzo solidni i zmotywowani młodzi mężczyźni. Cenię sobie ich zaangażowanie oraz życzliwe podejście do klienta. Polecam!

  • Chrypka on 25 listopada 2010 at 09:17
  • Odpowiedz

  Macie swoje biuro w Oławie najbliżej, czy robiliście jakieś akcje w innych miastach gdzie powódź szalała ? Tak pytam bo daleka rodzina miała podobny kłopot, niestety żadna firma z okolicy, nie wykazała aktywności charytatywnej, a szkoda 🙁

 4. Biur mamy kilkanaście na terenie Dolnego Śląska i Wielkopolski, cała lista znajduje się na naszej stronie internetowej http://www.empol.pl
  Jeśli chodzi o działalność charytatywną, to głównie działamy w okolicach siedziby firmy, gdzie potrzebujących nie brakuje. Stale współpracujemy z gminnym ośrodkiem pomocy społecznej, opiekując się kilkoma wielodzietnymi rodzinami, wspieramy lokalne ośrodki sportowe i gdy zajdzie potrzeba, ofiarujemy okna rodzinom które w wyniku jakichś nieszczęśliwych zdarzeń, straciły dach nad głową.
  Świadomość tego że dawanie daje większą radość niż branie, mogla by zagościć w większej liczbie firm, może świat byłby lepszy 🙂

 5. info dla admina -troche dziwnie wygladaja wszystkie wpisy w jeden dzien i o jednej godzinie a nawet minucie, moze przed zakceptowaniem zmienic daty i godziny?

  1. błąd systemu, którego nie możemy się pozbyć 🙁

 6. Mierzyłem te okna:) pozdrawiam Państwa i Ekipę:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

CommentLuv badge