Kup moskitierę za pół ceny!

Kup moskitierę za pół ceny!

5 sierpnia 2013 0 przez admin

Kiedy nadejdzie wieczór i temperatura powietrza spadnie na tyle żeby w końcu otworzyć okna, to oprócz świeżego powietrza, bezszelestnie lgną do wnętrza mali krwiopijcy. Potem już tylko cierpliwie czekają aż zaśniesz, co jakiś czas przelatując nad uchem pytając cienkim przenikliwym głosem „Śpiiiiiiiiiisz?”
Zaczyna się walka, gazeta kapeć lub części garderoby to Twoja broń, zawsze gotowa, zawsze pod ręką. Otuchy dodaję ciąg niecenzuralnych i spontanicznych wyzwisk skierowanych do bestii które czyhają na domowników.
Kiedy śmiertelne trafienie dosięga odwiecznego wroga, na ścianie pozostaje ślad, który jak wiele innych, będzie upamiętniał kolejną bitwę na śmierć i życie.

komar

Mały wampir

Taki oto scenariusz znamy z wielu letnich wieczorów, dlatego mamy specjalną propozycję dla tych, którzy nie mają ochoty na toczenie batalii z małym i wyjątkowo złośliwym wrogiem.

Proponujemy moskitierę za pół ceny, do każdego zakupionego okna.

Moskitiera to prosta konstrukcja oparta na aluminiowej ramce i rozpiętej w niej siatce z elastycznego tworzywa sztucznego. Jej konstrukcja pozwala na bezinwazyjny i prosty montaż, oraz łatwe utrzymanie w czystości.
Aby dowiedzieć się więcej na temat promocji, zapraszamy do naszych firmowych salonów sprzedaży.