Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy po raz trzeci

Już trzeci raz z rzędu nasza fabryka została nagrodzona tym prestiżowym certyfikatem i złotą statuetką. Co więcej, trzeci raz z rzędu. Czym jest certyfikat nie trzeba specjalnie tłumaczyć, na stronie organizatora dostępne są szczegółowe informacje.

W tym wpisie opowiem raczej jak wygląda przebieg wręczania nagród, bo wręczanie DCG faktycznie nagradza firmy.
13. lipca zbierają się właściciele, pełnomocnicy, członkowie zarządów…. dolnośląskich firm, które spełniły warunki uczestnictwa w programie i pozytywnie przeszły weryfikację. Wszystko miało miejsce w pięknej sali Oratorium-Marianum Uniwersytetu Wrocławiego.
Wręczanie rozpoczyna się od firm które odbierają nagrodę po raz pierwszy. Potem krótka prezentacja firmy, wspólne zdjęcie i na koniec bankiet, podczas którego już nieco swobodnie można porozmawiać w kuluarach.
Zapraszamy do galerii poniżej.

2 Komentarze

  1. GRATULACJE !!!!! Nagród nigdy za wiele….

  2. Inaczej być nie mogło. Niedługo nie będzie gdzie tych nagród ustawiać 🙂 Teraz to już regularnie EMPOL odbiera nagrody jakby to był jakiś nieodwracalny proces w życiu firmy. Mnie się podoba tak profesjonalne podejście do wykonania produktu i zadowolenia klienta. Swoją drogą ciekawy pomysł z tym blogiem firmowym. WordPress kiedyś był tylko blogiem, teraz to już kombajn do uginania internetu. Wiem to bo sam siedzę w tych tematach i na co dzień po pracy projektuję strony internetowe Wrocław jest miastem w którym staram się rozwinąć skrzydła i pochłonąć go moim profesjonalnym webdesignem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

CommentLuv badge