Jak lubisz insekty, to nie czytaj.

Lato ma swoje minusy.

Po ciężkim i upalnym dniu, kiedy wreszcie możesz zaprosić chłodne powietrze do do swojego domu, zapewniam Cię, że wraz z nim odwiedzą Cię również mali krwiopijcy. Będą cierpliwie czekać dopóki nie zgasisz światła, kiedy Twoje możliwości obrony osłabną, przypuszczą atak. Żeby tylko chciały ugryźć i odlecieć w nieznane, niestety muszą wcześniej upewnić się że zasnąłeś, pytając przenikliwym, piskliwy i ciągłym: Śpiiiiiiiiiiiiiiiiisz  ?
Wtedy po omacku machamy rękoma, z nadzieją unicestwienia bestii w locie, kończy się to zwykle trafieniem we własną twarz,  nocny stolik lub co gorsza w innego użytkownika łóżka. Wszystko to sprawia, że odechciewa się nam świeżego powietrza, lub co gorsza postanawiamy pozbyć się intruzów za pomocą broni chemicznej, jednocześnie samemu wdychając opary z tej tajnej broni.

Czy można inaczej ?

Stworzenia małe i duże które pragną zamieszkać z nami, a niektóre z nich nawet się nami żywić, zwykle dostają się przez otwarte okna. Najprościej więc będzie zastosować moskitiery okienne, aby dyplomatycznie i bez rozlewu krwi, odmówić gościny.
Nie na darmo przedstawiliśmy dzisiaj tą ciemną stronę lata, otóż postanowiliśmy obniżyć cenę na moskitiery do końca sierpnia.
Należy jednak poszukiwać takiej ulotki, z którą promocja obowiązuje:

 

Ulotka promocyjna na moskitiery.

Informacja o firmie Empol

Informacja o firmie Empol

 

3 Komentarze

  1. Komarom mówimy stanowcze NIEEEEEE! Moskitiera w oknie musi być !

  2. chyba zastosujemy wasze rozwiązania w naszej firmie,
    nie możemy dopuścić aby komary gryzły pracowników naszych klientów.
    http://xn--noclegi-wrocaw-rnc.com.pl/uncategorized/mamy-juz-700-miejsc-noclegowych/

  3. ciekawe czy uznają ulotkę wydrukowaną ze strony ?
    w końcu nikt nie powiedział gdzie jej należy poszukiwać, a moskitierka by się przydała 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

CommentLuv badge